Vlvb

2021 / 2022 2020 / 2021 2019 / 2020 2018 / 2019 2017 / 2018 2016 / 2017 2015 / 2016 2014 / 2015 2013 / 2014 2012 / 2013 2011 / 2012


Zaterdag 1ste Zaterdag 2de Zaterdag Reg a Zaterdag Reg b Zaterdag Reg c Zondag Reg a Zondag Reg b Zondag Reg c



TEAMMM+M-M=D+D-P
1Athletic Club Kortrijk440025212
2FC 't Fonteintje Beveren Leie33001799
3FC Damberd Bavikhove312011113
4FC Jakkedoe Desselgem31206103
5FC Estaminet Kortrijk31204123
6DeDe Vichte413013223
7De Haerne Club Kortrijk41308183

Matchday 1
301104/09/2100:00FC Jakkedoe Desselgem   -   BYE
301204/09/2114:00FC Estaminet Kortrijk 0 - 5 Athletic Club Kortrijk
301304/09/2114:30DeDe Vichte 0 - 5 FC Damberd Bavikhove
301404/09/2114:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 5 - 0 De Haerne Club Kortrijk
Matchday 2
302111/09/2114:00De Haerne Club Kortrijk 2 - 1 FC Jakkedoe Desselgem
302211/09/2100:00BYE   -   FC Estaminet Kortrijk
302311/09/2117:00Athletic Club Kortrijk 7 - 0 DeDe Vichte
302411/09/2114:00FC Damberd Bavikhove 4 - 6 FC 't Fonteintje Beveren Leie
Matchday 3
303118/09/2114:00FC Estaminet Kortrijk 0 - 5 FC Jakkedoe Desselgem
303218/09/2100:00FC 't Fonteintje Beveren Leie   -   BYE
303318/09/2114:30DeDe Vichte 8 - 4 De Haerne Club Kortrijk
303418/09/2117:00Athletic Club Kortrijk 5 - 2 FC Damberd Bavikhove
Matchday 4
304125/09/2116:30FC Jakkedoe Desselgem 0 - 8 Athletic Club Kortrijk
304225/09/2100:00BYE   -   FC Damberd Bavikhove
304325/09/2114:00De Haerne Club Kortrijk 2 - 4 FC Estaminet Kortrijk
304425/09/2114:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 6 - 5 DeDe Vichte
Matchday 5
305102/10/2114:30DeDe Vichte   -   FC Jakkedoe Desselgem
305202/10/2100:00Athletic Club Kortrijk   -   BYE
305302/10/2114:00FC Estaminet Kortrijk   -   FC 't Fonteintje Beveren Leie
305402/10/2114:00FC Damberd Bavikhove   -   De Haerne Club Kortrijk
Matchday 6
306109/10/2114:30FC Jakkedoe Desselgem   -   FC Damberd Bavikhove
306209/10/2115:30Athletic Club Kortrijk   -   FC 't Fonteintje Beveren Leie
306309/10/2114:00FC Estaminet Kortrijk   -   DeDe Vichte
306409/10/2100:00BYE   -   De Haerne Club Kortrijk
Matchday 7
307116/10/2114:30FC 't Fonteintje Beveren Leie   -   FC Jakkedoe Desselgem
307216/10/2100:00BYE   -   DeDe Vichte
307316/10/2114:00FC Damberd Bavikhove   -   FC Estaminet Kortrijk
307416/10/2114:00De Haerne Club Kortrijk   -   Athletic Club Kortrijk
Matchday 8
308123/10/2100:00BYE   -   FC Jakkedoe Desselgem
308223/10/2115:30Athletic Club Kortrijk   -   FC Estaminet Kortrijk
308323/10/2114:00FC Damberd Bavikhove   -   DeDe Vichte
308423/10/2114:00De Haerne Club Kortrijk   -   FC 't Fonteintje Beveren Leie
Matchday 9
309130/10/2116:30FC Jakkedoe Desselgem   -   De Haerne Club Kortrijk
309230/10/2100:00FC Estaminet Kortrijk   -   BYE
309330/10/2114:30DeDe Vichte   -   Athletic Club Kortrijk
309430/10/2114:30FC 't Fonteintje Beveren Leie   -   FC Damberd Bavikhove
Matchday 10
310106/11/2114:30FC Jakkedoe Desselgem   -   FC Estaminet Kortrijk
310206/11/2100:00BYE   -   FC 't Fonteintje Beveren Leie
310306/11/2114:00De Haerne Club Kortrijk   -   DeDe Vichte
310406/11/2114:00FC Damberd Bavikhove   -   Athletic Club Kortrijk
Matchday 11
311113/11/2117:00Athletic Club Kortrijk   -   FC Jakkedoe Desselgem
311213/11/2100:00FC Damberd Bavikhove   -   BYE
311313/11/2114:00FC Estaminet Kortrijk   -   De Haerne Club Kortrijk
311413/11/2114:30DeDe Vichte   -   FC 't Fonteintje Beveren Leie
Matchday 12
312120/11/2114:30FC Jakkedoe Desselgem   -   DeDe Vichte
312220/11/2100:00BYE   -   Athletic Club Kortrijk
312320/11/2114:30FC 't Fonteintje Beveren Leie   -   FC Estaminet Kortrijk
312420/11/2114:00De Haerne Club Kortrijk   -   FC Damberd Bavikhove
Matchday 13
313104/12/2114:00FC Damberd Bavikhove   -   FC Jakkedoe Desselgem
313204/12/2114:30FC 't Fonteintje Beveren Leie   -   Athletic Club Kortrijk
313304/12/2114:30DeDe Vichte   -   FC Estaminet Kortrijk
313404/12/2100:00De Haerne Club Kortrijk   -   BYE
Matchday 14
314111/12/2114:30FC Jakkedoe Desselgem   -   FC 't Fonteintje Beveren Leie
314211/12/2100:00DeDe Vichte   -   BYE
314311/12/2114:00FC Estaminet Kortrijk   -   FC Damberd Bavikhove
314411/12/2117:00Athletic Club Kortrijk   -   De Haerne Club Kortrijk